Ubezpieczenia komunikacyjne ( OC i AC ) - w niskich cenach

tanie oc autaKażdy właściciel pojazdu mechanicznego ma obecnie obowiązek ubezpieczenia go w zakresie OC komunikacyjnego. W zakres ubezpieczenia OC wchodzi odpowiedzialność cywilna posiadaczy pojazdów za szkody powstałe w związku z ich ruchem.

 

 

Pamiętaj! Obowiązek ubezpieczenia powstaje przed wprowadzeniem pojazdu do ruchu, najpóźniej w dniu rejestracji.

Obowiązkowe OC oparte jest na ustawie o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych. Oprócz ww. aktów prawnych powinniśmy również pamiętać o Kodeksie Cywilnym z dnia 24.04.1964 r. ( Dz.U. Nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami ), który zawiera ogólne zasady zawierania umów cywilno-prawnych, oraz ustawie - Prawo o ruchu drogowym z dnia 20.06.1997 r. ( Dz.U. z 2012 r., poz.1137 z późniejszymi zmianami ), określającej między innymi warunki dopuszczenia pojazdu do ruchu, czy klasyfikację pojazdów.

Zakres oraz suma gwarancyjna obowiązkowego ubezpieczenia OC dla wszystkich jest taki sam, pomimo dużych wahań w cenie składki w różnych zakładach ubezpieczeniowych. Dlatego, między innymi - by nie musieli Państwo przepłacać - postanowiliśmy w swojej ofercie zaproponować wiele możliwości, oferowanych przez największe i najlepsze - z perspektywy naszego doświadczenia w likwidacji szkód oraz podejścia do Klienta - Towarzystw Ubezpieczeniowych. Współpracujemy z 20 Ubezpieczycielami, działającymi na rynku polskim.

Warto pomyśleć również o dobrowolnym ubezpieczeniu AUTOCASCO, NNW, Assistance, Ubezpieczenie Szyb -  dzięki którym kompleksowo ZABEZPIECZYSZ Siebie oraz Najbliższych oraz otrzymasz dodatkowe zniżki za zakup pakietowy.

tanie ac

 

 

Główna siedziba firmy:
ul. Puławska 12
02-566 Warszawa Mokotów


Telefon kontaktowy:
Tel.kom.: 577 668 566


Kontakt mailowy:
biuro@extragwarant.pl