Extra Gwarant

Biuro ubezpieczeń i kredytówJesteśmy profesjonalnymi doradcami na rynku ubezpieczeń i kredytów. Nasi pracownicy mogą pochwalić się wieloletnim stażem w branży związanej z finansami, kredytami i ubezpieczeniami. Oprócz nabytego doświadczenia, posiadamy także wiedzę potwierdzoną poprzez zdane egzaminy organizowane przez Komisję Nadzoru Finansowego.

W pracy stawiamy na profesjonalizm i kompleksowe rozwiązania, dlatego w swojej ofercie postanowiliśmy zawrzeć wiele możliwości oferowanych przez najlepsze na rynku Towarzystwa Ubezpieczeniowe, Banki i Firmy pożyczkowe.

kawa w biurze na MokotowieWiemy, jak ważnym dla naszych Klientów jest bezpieczeństwo i jakość usług, na które się decydują, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby oferta zawsze była czytelnie sformułowana i możliwie najbardziej korzystna dla Klienta. Chętnie doradzamy i dzielimy się zdobytą wiedzą. Mamy świadomość, że sprawy finansowe mogą być powierzone tylko rzetelnej firmie, dlatego każdego dnia pracujemy na pozytywne opinie, które są naszą wizytówką. Zależy nam, aby decyzje podjęte przez obsługiwanego przez nas Klienta były w pełni świadome i korzystne.

Zapraszamy do naszego biura przy ul. Racławickiej 1 w Warszawie. A dla osób, które szczególnie lubią spotkania biznesowe przy kawie czy herbacie na mieście, bądź nie dysponują czasem oferujemy możliwość spotkania się poza siedzibą naszej firmy.

 Dzięki profesjonalnej obsłudze, nieustannie rozwijamy naszą firmę, dołączając do swojego zespołu nowych pracowników.

Skontaktuj się z nami
służymy fachową poradą
Formularz kontaktowy
Pola wymagane
Kontakt:
ul. Racławicka 1
02-601 Warszawa Mokotów


Telefony kontaktowe:
Tel./fax. (22) 118 51 81,
Tel.kom.: 577 668 566,
Tel.kom.: 577 669 566,

Kontakty mailowe:
biuro@extragwarant.pl