Kredyty konsolidacyjne

Posiadamy szeroką ofertę kredytów konsolidacyjnych, oferowanych przez banki: Alior Bank SA, Bank Pocztowy SA, Getin Noble Bank SA, Nest Bank S.A.

kredyty konsolidacyjne z niższą ratą

Zamień swoje dotychczasowe kredyty/pożyczki/raty na jeden kredyt konsolidacyjny z atrakcyjnym oprocentowaniem i kwotą raty dopasowaną do Twojego budżetu miesięcznego.

Na dzień dzisiejszy trudno jest samodzielnie znaleźć kredyt konsolidacyjny osobie, która nie ma do czynienia z finansami. Oferta proponowana przez banki, firmy pożyczkowe jest bardzo duża, ale to paradoksalnie utrudnia dokonanie dobrego wyboru, bez obniżania swojej zdolności kredytowej. Każde indywidualne zapytanie/wypełnienie wniosku jest widoczne w Biurze Informacji Kredytowej i automatycznie powoduje obniżenie zdolności w kolejnej firmie finansowej. Wiele banków stosuje również zasadę pierwszego wyboru, tzn. jeśli Klient składa pierwsze zapytanie właśnie u nich, to otrzymuje lepsze warunki, a co za tym idzie - niższe koszty kredytu.

Zapraszamy do bezpośredniego bądź telefonicznego kontaktu - po przeanalizowaniu Państwa sytuacji finansowej oraz wszystkich możliwości - wspólnie dobierzemy optymalny produkt.

 

 

 

Skontaktuj się z nami
służymy fachową poradą
Formularz kontaktowy
Pola wymagane
Kontakt:
ul. Racławicka 1
02-601 Warszawa Mokotów


Telefony kontaktowe:
Tel./fax. (22) 118 51 81,
Tel.kom.: 577 668 566,
Tel.kom.: 577 669 566,

Kontakty mailowe:
biuro@extragwarant.pl